Misyonumuz

1982 yılında başladığımız cam sektörüne alüminyum ve çelik konstrüksiyon ile devam ettik.

Reformcu yapımızla 2004 yılında atılım yaparak alüminyum cephe giydirme ve çelik konstrüksiyon alanlarında uzman ekip kadrosu kurarak alanında deneyim sağlamış profesyonel kadromuzla inşaat sektöründe Pazar payımızı güçlendirerek siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermekteyiz.

2004 yılında almış olduğumuz kararlar doğrultusunda teknolojiye ayak uydurarak ekipmanlarımızı günümüzün son sistemleri ile Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan YAPISAL CEPHE kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği yenilikçi alüminyum cephe kaplama projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekanlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla dünyada lider ekonomik alüminyum cephe kaplama ve çelik konstrüksiyon alanlarında dünya pazarında söz sahibi olan firma olmayı amaç edinmekteyiz.